Zenn, kaliteli ve yenilikçi ATM ve Kiosk Projeleri üretmek ve geliştirmek amacı ile 2006 yılında kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

Zenn, gelişmiş Uzaktan Yönetim Sistemi ürünlerine sahip olmasının yanında, bu ürünlere entegre çalışan ATM ve Kiosk tabanlı Ödeme Terminali, Sıra Yönetim Sistemi, Bankacılık Hizmetleri gibi hazır çözümler de sunmaktadır.

Zenn, sahip olduğu bilgi birikimi ve yetenekleri ile, özellikle entegre ve çok katmanlı mimarisi olan projeler için en güçlü ve en kararlı çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Zenn, ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir.

Vizyonumuz; geliştirdiğimiz ürünler, çözümler ve benimsediğimiz pazarlama yaklaşımımız ile, Dünya Yazılım Sektörü’nün farklı, yenilikçi ve sürükleyici temsilcilerinden biri olmak.

Misyonumuz; bireylerin ve işletmelerin, modern hayata uyumlu olmasını, zamanı etkin kullanmasını, kârlılığını ve verimini arttırmasını sağlayacak, basit, yenilikçi ve kararlı çözümler üretmek ve hayata geçirmektir.

Referanslarımız

◊ Akbank
◊ Albaraka Türk
◊ Denizbank
◊ Finansbank
◊ Garanti Bankası
◊ ING Bank
◊ İş Bankası
◊ TEB


Akbank, İş Bankası ve ING Bank tüm şubeleri için
z-Queue Banka Sıra Yönetim Sistemi yazılım ve donanım çözümlerini tercih etti.

Akbank, Garanti Bankası, TEB, Denizbank ve Finansbank ATM güvenlikleri için z-Lock ATM Elektronik Kilit Sistemi‘ni tercih etti.
Zenn Information Technologies © 2006-2017 Zenn. Tüm hakları saklıdır.